PREMAR Bayrampaşa

PREMAR Bayrampaşa

İsmetpaşa MahallesiKenar Caddesi No:33/A Bayrampaşa İstanbul İstanbul

BİZE ULAŞIN

Adres İsmetpaşa MahallesiKenar Caddesi No:33/A Bayrampaşa İstanbul İstanbul
Telefon +902125440033
Toplam İlan 0 İlan

HAKKIMIZDA

BÖLGEMİZ

11 (onbir) mahalleye ve 300.000'i aşkın nüfusa sahip olan Bayrampaşa, iş, eğitim, kültür ve alışveriş anlamında İstanbul'un en önemli yerleşim ve ticaret merkezlerinden biridir. Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevirilidir. Tarihi özellikleri ve yapıları da bulunan Bayrampaşa, özellikle son dönemde kentsel dönüşüm hareketleriyle bir kez daha değerlenmiştir. Kapalı cezaevinin yıkılması ve bu bölgeye yapılan konutlarla çehresi hızla değişen Bayrampaşa, otogarı da içine alan sınırları ve temel ulaşım akslarının orta noktasında bulunması nedeniyle en gözde ilçelerden biri halini almıştır.

Ofisimiz ilçenin en merkezi noktası olan Kenar Caddesi üzerindeki ofisinde eğitimli, profesyonel kadrosu ve zengin portföyü ile hizmetinizdedir.

 

 SEDAT DURAK - PREMAR Gayrimenkul Bayrampaşa Bayi

 

1984 yılında İstanbul Eyüp'te doğdum. Eğitim hayatımı İstanbul'da tamamladım ve Beykent Üniversitesi'nden 2010 yılında mezun oldum. Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe kurumsal bir yapıda faaliyet gösterdim. Lakin emlak sektöründe kurumsallık adı altında pek çok yapıda sistemin büyük boşluklarını gördüm ve sektörümüzde gerçek kurumsal yapıyı en profesyonel şekilde oluşturan, ulusal sermaye ile uluslararası çapta hizmet verebilen ve 100'ü aşkın ofise sahip olan PREMAR Gayrimenkul Ailesi'ne katılmaya karar verdim. Ofisimiz Bayrampaşa'nın en merkezi ve işlek noktası olan Kenar Caddesi'nde, eğitimli profesyonel kadrosu ve zengin portföyü ile emlaka ilişkin tüm talepleriniz için hizmetinizdedir.