Fatoş Türkkal Hakkında

Fatoş Türkkal
Gayrimenkul Danışmanı

+905323617063
fatma.turkkal@premar.com.tr

PREMAR Yalı

Ataköy 2-5-6 Kısım Mah. Rauf Orbay Cad. Yalı Ataköy Sitesi C blok, Kapı No: 54 Bakırköy
Bakirköy İstanbul

+902127776868 +905551986869

 İstanbul doğumluyum. Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’den mezun oldum. Uzun yıllar yayıncılık, reklamcılık, reklamveren ve medya şirketlerinde, marka iletişim danışmanlığı konusunda yöneticilik yaptım.Hizmet verdiğim kurumsal firmalar; Gelişim Yayınları, Manajans Thompson JWT Reklam Ajansı, Pamukbank Genel Müdürlük, MNG ve Doğan Medya Grubu. Hürriyet Grubundan emekli olduktan sonra eşimle birlikte kendi reklam ajansımızı kurduk. Daha sonra ilgi duyduğum Gayrimenkul Danışmanlığı konusunda yaşadığım Yeşilköy Bölgesini uzmanlık alanım seçerek Yeşilköy Remax Gayrimenkul Danışmanlık firmasında 3 yıl hizmet verdim.2019 yılında ofisimde ciro ve işlem 1.si olarak başarılı çalışmalarım oldu. 2020 de Premar Yalı Ataköy Gayrimenkul Danışmanlık firmasında, çok değerli müşterilerime her zaman en doğru fiyatla kaliteli, sonuç odaklı ve güler yüzlü hizmet vermekten mutluluk duyacağım.


Alınan Eğitimler

2022 Yılı Eğitimleri

İtiraz Atölyesi ve Satış Kapama 4.Modül - Gökçe Ilgaz

İtiraz Atölyesi ve Satış Kapama 3.Modül - Gökçe Ilgaz

İtiraz Atölyesi ve Satış Kapama 2.Modül - Gökçe Ilgaz

İtiraz Atölyesi ve Satış Kapama 1.Modül - Gökçe Ilgaz

Gayrimenkulde Doğru Bilinen Yanlışlar-Avukat Erman Görür

2021 Yılı Eğitimleri

İtiraz Atölyesi-Satış Kapama 1.Modül-Gökçe Ilgaz

Ticari Gayrimenkul Eğitimi - Zekeriya Yelci

2020 Yılı Eğitimleri

Gayrimenkul Danışmanı Temel Eğitimi - Evren Topal

Yeni Ofislere Özel CRM Sistem Kullanım Online Eğitimi

Müşteri Yorumları

D**** G****
09/06/2022
Sevgili Fatoş Hanım Ne Kadar Faydalı Bilgiler Paylaşıyorsunuz Emlakçılığı Sizin Gibi Yapan İşine Son Derecede Tutkuyla Bağlı Sadık Birini Ben Bu Yaşıma Kadar Ne Gördüm Ne Duydum Tebrikler. Doğan Güral
F**** C** B****
09/06/2022
Fatoş Hanım Yeşilköy Dükkan Satışında Titizlikle Ve Güven Ortamında Göstermiş Olduğunuz Tüm Çabalara Sonsuz Teşekkürler..
Ş********* Y******
09/06/2022
Yalı Ataköy C Blok Ofis Kiralama Aşamasında Gösterdiğiniz İyi Niyet Ve Çabalarınız İçin Sizlere Minnettarız. Sizlerle Çalışmaktan Dolayı Mutluluğumuzu Özellikle Belirtmek İsteriz. Ortaklarım Adına Sizlere Ve Bize Prestijli Bir Ofis İmkanı Sunan Sayın İbrahim Bey’e Saygı Ve Selamlarımızı Sunarız.

SON EKLENEN İLANLAR

Tümünü göster