Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Yerli sermaye ile yola çıkan PREMAR Gayrimenkul, dünya geneline yayılmış global bir marka olmasının yanı sıra, ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan” yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yerini almıştır.

Köklü yapısı ve edindiği tecrübeler ile hizmet sunan PREMAR Gayrimenkul, aynı zamanda paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.

Türkiye’nin gayrimenkul pazarında, müşterisinin ihtiyaçlarına öncelik vererek hareket eden PREMAR Gayrimenkul, sektöre kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam edecektir.

%100 TÜRK SERMAYESİ VE GLOBAL İŞ ORTAKLARI İLE PREMAR

İncesu Şirketler Grubu, İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip bir gruptur. Uluslararası gayrimenkul geliştirme, inşaat uygulama ve pazarlama konusundaki bilgi, birikim ve uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler ve iş ortaklıkları sunmaktadır.

Bu tecrübeler ışığında PREMAR Gayrimenkul yerli sermaye ile yola çıkan, dünya geneline yayılmış global bir marka olma hedefiyle kurulmuş ve bunun öncül adımlarını atmıştır.

Ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan” yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yer alan PREMAR Gayrimenkul paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.

9 ÜLKE
29 ŞEHİR
55 BAYİ
223 PREMAR'lı