Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Yerli sermaye ile yola çıkan PREMAR Gayrimenkul, dünya geneline yayılmış global bir marka olmasının yanı sıra, ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan” yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yerini almıştır.

Köklü yapısı ve edindiği tecrübeler ile hizmet sunan PREMAR Gayrimenkul, aynı zamanda paydaşlarına da global ölçekte kaliteli ve güven üzerine kurulu bir sistem vadetmektedir.

Türkiye’nin gayrimenkul pazarında, müşterisinin ihtiyaçlarına öncelik vererek hareket eden PREMAR Gayrimenkul, sektöre kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya devam edecektir.

%100 TÜRK SERMAYESİ VE GLOBAL İŞ ORTAKLARI İLE PREMAR

Gayrimenkul sektörü, demografik dinamikler, ekonomideki değişim ve faiz oranlarındaki artış gibi gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet avantajını sürdürebilmek için, şirketlerin riskleri doğru hesaplamaları ve doğru fırsatları yakalamaları gereklidir.

Premar olarak gayrimenkullerin ve gayrimenkul portföylerinin geliştirilmesi ve optimum kullanımı ile lokal ve uluslararası işlemler üzerine danışmanlık vermekteyiz. Amacımız, mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyellerini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak ve etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmaktır. Bununla birlikte portföy yönetimini en iyi duruma getirme, iş süreçlerini geliştirme ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında destek sunmaktayız.

Hem yerelde hem de dünya çapındaki gayrimenkul ağımız ile uluslararası projelerde ayrıca destek sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu gaye ile %100 Türk sermayesiyle Ankara merkezli olarak kurulan PREMAR, yabancı rakiplerinin arasında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul hizmet şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu hedefi gerçekleştirirken “glokal” kavramı; “global iş ortaklarının lokal tecrübe ve sermaye ile bir araya gelmesi” PREMAR için hayati öneme sahiptir.

Tanitim Videosu
9 ÜLKE
36 ŞEHİR
68 BAYİ
201 TEMSİLCİ