Hakkımızda

HAKKIMIZDA


PREMAR; Dünya genelinde global bir marka olma heyecanı ile yola çıkmış emlak pazarlama hizmetlerine odaklanan yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 40 yıllık köklü yapısı ve tecrübesi ile bugün 2. jenerasyonunu yaşayan, “müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişme, ekip ruhu, yaratıcılık ve şeffaflık” kavramlarını şirket politikası ve hizmet standartı haline getiren PREMAR, Türkiye gayrimenkul pazarına ve sektöre kazandırdığı ilklerle fark yaratmaya ve vizyon belirlemeye devam edecektir. PREMAR, yüksek hizmet kalitesi ve yeni nesil pazarlama anlayışı ile ile profesyonel yatırımcı ve girişimci ağını doğru portföye ulaştırmayı hedeflemektedir. Paydaşlarına global ölçekte kaliteli, başarı odaklı ve güven üzerine kurulu bir zincirin halkası olma fırsatı sunan PREMAR, kendi işinin patronu olma vizyonuna sahip herkese deneyim ve güç birliği teklif etmektedir.

%100 TÜRK SERMAYESİ VE GLOBAL İŞ ORTAKLARI İLE PREMAR

Gayrimenkul sektörü, demografik dinamikler, ekonomideki değişim ve faiz oranlarındaki artış gibi gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet avantajını sürdürebilmek için, şirketlerin riskleri doğru hesaplamaları ve doğru fırsatları yakalamaları gereklidir.

Premar olarak gayrimenkullerin ve gayrimenkul portföylerinin geliştirilmesi ve optimum kullanımı ile lokal ve uluslararası işlemler üzerine danışmanlık vermekteyiz. Amacımız, mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyellerini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak ve etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmaktır. Bununla birlikte portföy yönetimini en iyi duruma getirme, iş süreçlerini geliştirme ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında destek sunmaktayız.

Hem yerelde hem de dünya çapındaki gayrimenkul ağımız ile uluslararası projelerde ayrıca destek sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu gaye ile %100 Türk sermayesiyle Ankara merkezli olarak kurulan PREMAR, yabancı rakiplerinin arasında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul hizmet şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu hedefi gerçekleştirirken “glokal” kavramı; “global iş ortaklarının lokal tecrübe ve sermaye ile bir araya gelmesi” PREMAR için hayati öneme sahiptir.

Tanitim Videosu
9 ÜLKE
45 ŞEHİR
90 BAYİ
241 TEMSİLCİ