Vizyonumuz

VİZYON


Türkiye'nin sermaye gücü yüksek, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren kaliteli hizmet sunan yerli ve milli Emlak Pazarlama Zinciri olmak,

Yenilikleri takip eden değil, yeniliklerin öncüsü olan bir marka olarak danışmanlarına hukuk, teknoloji, pazarlama ve iş yönetimi alanlarında sürekli destek sunmak,

“Birlikten Kuvvet Doğar” felsefesi ile hareket eden ve yerel ile global ağı birbirine bağlayan en geniş network ağına sahip kuruluş olmaktır.

%100 TÜRK SERMAYESİ VE GLOBAL İŞ ORTAKLARI İLE PREMAR

Gayrimenkul sektörü, demografik dinamikler, ekonomideki değişim ve faiz oranlarındaki artış gibi gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Rekabet avantajını sürdürebilmek için, şirketlerin riskleri doğru hesaplamaları ve doğru fırsatları yakalamaları gereklidir.

Premar olarak gayrimenkullerin ve gayrimenkul portföylerinin geliştirilmesi ve optimum kullanımı ile lokal ve uluslararası işlemler üzerine danışmanlık vermekteyiz. Amacımız, mevcut gayrimenkullerin risk ve potansiyellerini şeffaf bir şekilde ortaya koyarak en iyi şekilde pazarlanmasını sağlamak ve etkin portföy yönetim araçları ile yatırım sürecini kolaylaştırmaktır. Bununla birlikte portföy yönetimini en iyi duruma getirme, iş süreçlerini geliştirme ve gayrimenkul yaşam döngüsünün tüm aşamalarında destek sunmaktayız.

Hem yerelde hem de dünya çapındaki gayrimenkul ağımız ile uluslararası projelerde ayrıca destek sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu gaye ile %100 Türk sermayesiyle Ankara merkezli olarak kurulan PREMAR, yabancı rakiplerinin arasında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul hizmet şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu hedefi gerçekleştirirken “glokal” kavramı; “global iş ortaklarının lokal tecrübe ve sermaye ile bir araya gelmesi” PREMAR için hayati öneme sahiptir.

Tanitim Videosu
9 ÜLKE
45 ŞEHİR
90 BAYİ
241 TEMSİLCİ