PREMAR Denge

PREMAR Denge

Bostancı Mah. Profesör Ali Nihat Tarlan Cad. No:12 Türkmen Center Kat:3 Daire:6 Kadıköy İstanbul

HAKKIMIZDA

Premar Denge’ye hoşgeldiniz,

Yerli sermaye ile yola çıkan Premar Gayrimenkul ,dünya geneline yayılmış global bir marka olmasının yanı sıra ,ülkesinin değerlerine sahip çıkan ve “toprağını çok iyi tanıyan “ yeni nesil bir gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak öncüler arasında yerini almıştır.

Premar’ın Kurumsal bilgi ve tecrübesini, stratejik müşteri odaklılığını, sektörde 25 yılda olusturduğumuz tecrubemizle birleştirerek sizlere hızlı ve guvenilir hizmetler sunmak amacındayız . 

 Hedefimiz sürekli genişlettiğimiz müşteri portföyümüzü sürdürülebilir kılmak ve ilk tercih edilen gayrimenkul  firması olmaktır.

Titizlikle oluşturduğumuz kadromuzun deneyim, eğitim ve gelişimine önem vererek müşterilerimizin  100% memnuniyetini hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Premar Denge Gayrimenkul faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektorunde doğruluk dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerınden ödun vermeden calısmalarına devam ederek faaliyetlerini global perspektifte değerlerini koruyarak örnek ve lider sirket olma vizyonunu tasımaktadır .

 

Misyonumuz

Gayrimenkul sektorunde musterilerimizin beklenti ve ihtiyaclarına uygun cözümler üretip eğitimli danışman kadromuzla digital pazarlama,satış kiralama ve sonrasında koşulsuz müsteri memnuniyeti bilinciyle hızlı ve guvenilir hizmetler sunmak amacındayız . 

Değerlerimiz

İş etiği

Sürdürülebilir ilişkiler

Güvenilir bir yapı

Kaliteli hizmet

Gelisim 

BİZE ULAŞIN

Adres Bostancı Mah. Profesör Ali Nihat Tarlan Cad. No:12 Türkmen Center Kat:3 Daire:6 Kadıköy İstanbul
Telefon +902163840433
Toplam İlan 23 İlan