PREMAR Kağithane

PREMAR Kağithane

Gürsel Mahallesi Akmer Sokak Aca Suit Residence Kağıthane İstanbul

BİZE ULAŞIN

Adres Gürsel Mahallesi Akmer Sokak Aca Suit Residence Kağıthane İstanbul
Telefon +905324622132
Toplam İlan 11 İlan

HAKKIMIZDA

BÖLGEMİZ

 

İstanbul'da Şişli ve Sarıyer ilçelerine komşu, Haliç’e kıyısı bulunan Kağıthane; son yıllarda gerek kentsel dönüşüm gerekse yeni proje bazında en hızlı gelişme gösteren noktaların başında gelmektedir. 13. yüzyıla uzanan geçmişi ile İmrahor Çeşmesi, Poligon Sarayı gibi önemli tarihi mekanlara da ev sahipliği yapan Kağıthane’de, bugün pek çok noktada yeni inşaat projeleri hızla yükselmektedir. Köklü merkezlerin tam ortasında yer almasıylailgi çeken, 16 (onaltı) mahalleye sahip Kağıthane, özellikle Beşiktaş Dolmabahçe'ye direkt bağlanan tünelinden ötürü ulaşım açısından da avantajlı bir konuma sahip olduğu için inşaat firmalarının ilk tercih ettiği lokasyonlardan biridir. Ofisimiz Kağıthane merkezde, Gürsel Mahallesi Aca Suit Residence'de profesyonel kadrosu ve zengin portföyü ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.


EREN BİRDAL - PREMAR GAYRİMENKUL KAĞITHANE TEMSİLCİSİ

1989 yılında İstanbul'da doğdum. Öğrenim hayatımı İngiltere'de tamamlayarak Brunel Univercity Uluslararası Ticaret ve Yönetim bölümünden mezun oldum. İyi derecede ingilizce bilmekteyim. Bekarım. Uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Ticari hayatım süresince emlaka ilişkin aracılık hizmetlerinin en kazançlı, en risksiz ve profesyonelliğe en açık sektör olduğunu gözlemledim. Bu nedenle bir yandan da profesyonel emlak aracılık hizmetleri vermeye başladım. Mesleğimizi gereken çizgide, altyapıda ve saygınlıkta yapabilmek adına vizyon ve misyonumuzun aynı paralellikte olduğu PREMAR Gayrimenkul Ailesi'ne dahil oldum. Ofisimiz Kağıthane'nin en prestijli noktasında profesyonel ekibi ve zengin portföyü ile hizmetinizdedir.

 

BARIŞ HACIHAN - PREMAR GAYRİMENKUL KAĞITHANE TEMSİLCİSİ

1992 yılında İstanbul'da doğdum. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldum. İyi derecede İngilizce bilmekteyim. Bekarım. Kısa bir dönem işletmecilik yaptım. Emlaka ilişkin aracılık hizmetlerinin en kazançlı, en risksiz ve profesyonelliğe en açık sektör olduğunu gözlemledim. Bu nedenle bir yandan da profesyonel emlak aracılık hizmetleri vermeye başladım. Mesleğimizi gereken çizgide, altyapıda ve saygınlıkta yapabilmek adına vizyon ve misyonumuzun aynı paralellikte olduğu PREMAR Gayrimenkul Ailesi'ne dahil oldum. Ofisimiz Kağıthane'nin en prestijli noktasında profesyonel ekibi ve zengin portföyü ile hizmetinizdedir.